Dostawa

Prowadzimy wysyłkę na całym terenie Polski.

Ważne! Wszelkie promocje dotyczące zniżek na wysyłkę w naszym sklepie nie dotyczą opcji wysyłek za pobraniem.

Wątpliwości dotyczące wysyłki? Skontaktuj się z nami: halo@rowerpomojemu.pl, chętnie pomożemy!

Odbiór osobisty
Nie jest możliwy.

Koszty wysyłki zamówienia
Standardowa wysyłka roweru to koszt 60zł, akcesoriów – 10zł.

Czas oczekiwania na dostawę
wynosi od 1 do 7 dni roboczych w przypadku produktów dostępnych na stronie oraz do 14 dni w przypadku zamówień specjalnych (niestandardowa rama, kolor, dodatki).

Opakowanie
Dokładamy wszelkich starań, żeby towar był zapakowany bezpiecznie i dotarł do Ciebie bez uszkodzeń. Stosujemy opakowania kartonowe i folię bąbelkową w celu zapobieżenia uszkodzeniom mechanicznym w transporcie. W miarę możliwości staramy się stosować do opakowania zewnętrznego kartony i inne materiały z recyklingu.
Prosimy o otwarcie przesyłki w obecności kuriera lub listonosza w celu sprawdzenia, czy podczas transportu nie wystąpiły wady. Jeżeli tak się stało – prosimy o niezwłoczny kontakt z nami halo@rowerpomojemu.pl

W przypadku braku towaru w magazynie…
W przypadku wystąpienia niezależnych od nas okoliczności (takich jak opóźnienia po stronie dostawcy, złe warunki atmosferyczne itp.) niezwłocznie kontaktujemy się z klientem w celu uzgodnienia rozwiązania. W razie wątpliwości prosimy o kontakt halo@rowerpomojemu.pl

Co, jeżeli kurier nie zastanie nikogo w domu?
To niezwykle ważne, żeby podać numer telefonu podczas składania zamówienia – dzięki temu kurier będzie mógł się z Tobą skontaktować przed przyjazdem. Jeżeli mimo wszystko nie zastanie nikogo w domu, zostawi numer telefonu i adres, pod którym będzie można odebrać przesyłkę.

Inne pytania dotyczące wysyłki? Służymy pomocą:
halo@rowerpomojemu.pl