O nas

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, których połączyło zamiłowanie do rowerów. Z zamiłowania zrodził się pomysł na butik z akcesoriami do rowerów, Bike Belle. Ale piękne i funkcjonalne akcesoria to jedno, a to, na czym je przewozimy to druga sprawa.

Pasji rowerowa połączona z wieloletnią znajomością branży, zaowocowała stworzeniem kolejnego projektu. Zauważyliśmy, że w zwykłych sklepach rowerowych trudno znaleźć rower, który byłby naprawdę dopasowany do jego przyszłego właściciela. Nikt w sklepach nie pytał nas, jak będziemy roweru używać, jak wygląda nasz powszedni dzień, co lubimy i jakie mamy pasje. A przecież przemieszczanie się to tak ważna część życia! Postanowiliśmy to właśnie, staranne i zaangażowane podejście, wprowadzić wreszcie do świata dwóch kółek i dać Wam pojazdy, które staną się czymś więcej niż tylko pojazdami – rower od nas będzie Twoim najlepszym przyjacielem, towarzyszem niezliczonej ilości wspomnień, podporą i pomocą w codzienności i źródłem fantastycznych przygód.  

Rowery wybrane starannie, tylko miejskie, tylko wygodne, tylko stylowe – tylko takie, na których sami chcielibyśmy i chciałybyśmy jeździć. To właśnie nasza nowa witryna: Rower Po Mojemu. Starannie wyselekcjonowane marki, najlepsi lokalni producenci, modna, nowoczesna stylistyka, najwyższa jakość wykonania.

Z dumą prezentujemy nasze najmłodsze dziecko: RowerPoMojemu od BikeBelle.